Sicilija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sicilija

Šaunus žirgynas tau ir tavo žirgui!
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Išjodinėjimo aikštė

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
cold
Žirgyno direkotorė ir savininkė
Žirgyno direkotorė ir savininkė



Pranešimų skaičius : 22
Join date : 2008-02-03

Išjodinėjimo aikštė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Išjodinėjimo aikštė   Išjodinėjimo aikštė EmptyAntr. 02 12, 2008 12:52 pm

Didelė aikštė išjodinėtojams

Išjodinėjimo aikštė Dsc02199fo9

Sekmės darbe!!!!!
Atgal į viršų Go down
https://sicilija.forumlt.com
Korne

Korne


Pranešimų skaičius : 38
Join date : 2008-02-07

Išjodinėjimo aikštė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išjodinėjimo aikštė   Išjodinėjimo aikštė EmptyKv. 02 28, 2008 12:03 pm

Atsivedžiau Homtoną ir pasakiau jam:
-Nu, jau šilčiau, galime joti lauke.
Iškart nuėjome į aikštės vidurį, ten pailginau kordą ir leidau jam žingsniuoti. Po kiek laiko pakėliau riščia. Taip riščiavome kokias dvidešimt minučių, tada pakeitę kryptį dešimt, pervedžiau į žingsnį, tada kilom zovada, į vieną pusę ir į kitą.
-Nu ka, ziuki, eisime jau į arklides, ką?- žirgas suprunkštė ir sparčiai nužingsniavom į arklides.
Atgal į viršų Go down
Korne

Korne


Pranešimų skaičius : 38
Join date : 2008-02-07

Išjodinėjimo aikštė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išjodinėjimo aikštė   Išjodinėjimo aikštė EmptyKv. 03 06, 2008 11:49 am

Kartu su Natalija atžingsniuojame į aikštę. Tada aš susivtvarkau kilpas ir paveržiu pavaržą. Pasiimu steką ir užsilipu ant žirgo. Pradedame labai aktyviai žingsniuoti.
Atgal į viršų Go down
OnHorse

OnHorse


Pranešimų skaičius : 5
Join date : 2008-02-11

Išjodinėjimo aikštė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išjodinėjimo aikštė   Išjodinėjimo aikštė EmptyKv. 03 06, 2008 11:53 am

Aš irgi susitvarkau kilpas, priveržiu pavaržą ir užlipu ant arklio. Pradedu ramiai žingsniuoti. Kornė su savo "aktyviuoju" žingsniu greit nutolsta. Pasiraginu kad Homton irgi energingiau eitu:
-Na, tai kaip sekasi? Very Happy
Atgal į viršų Go down
Korne

Korne


Pranešimų skaičius : 38
Join date : 2008-02-07

Išjodinėjimo aikštė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išjodinėjimo aikštė   Išjodinėjimo aikštė EmptyKv. 03 06, 2008 11:56 am

-Man normaliai, na, pastaruoju metu reikia daug ką prajoti, vėliau dar prisidės, nes esu prajodinėtoja, beja kaip ir Tu.
Nu kolkas viskas OK. O tau kaip sekasi?
Prilėtinu žirgą ir palaukiu broliuko. Šie žirgai nesipyksta, todėl einame šalia. PAsišnekame apie gyvenimą, kol taip sušąlame, kad tenka pradėti labai labai energingą riščią. Taip ir darom. Ilgai susikaupusios riščiuojam. Tada aš pasiūlau pailsėt, kiek laiko pažingsniuojam ir keliam zovadą. Apzovaduojam penkis ratus, padarom voltų, pasikeičiame pusę ir vėl penki ratai. Tada aš nujojau link vartelių. ir pasakiau:
-Na, gerai, aš jau eisiu, man reikia dar kaikur užvažiuoti tai žodžiu.
Palikome Nataliją dirbančią su Homton. Tada pasikėlėm riščią ir ramiai, lėtai nuriščiavome į arklides.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Išjodinėjimo aikštė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išjodinėjimo aikštė   Išjodinėjimo aikštė Empty

Atgal į viršų Go down
 
Išjodinėjimo aikštė
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sicilija :: Arklynas..... :: Hipodromas ir aikštės-
Pereiti į: